Kurumlara Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi

İş hayatında başarının yolu, hitap edilen kitleyi en etkili biçimde ikna etmekten geçer. Hikayeler tam da bu noktada, akılda kalıcı, duyuları ve duyguları tetikleyici nitelikleriyle iletişime derinlik katan, iletişimde fark yaratan bir olanak olarak öne çıkarlar. Etkileyici hikayeler onları dinleyenin zihnine ve kalbine işlenir ve böylelikle dinleyen ikna olur. 3000 yıldan daha eski bir geçmişe sahip olan Hikaye Anlatıcılığı sanatının inceliklerine vakıf olan SEİBA ekibi, kurumlara etkili hikaye anlatma ve etkili kurum hikayeleri oluşturma üzerine eğitimler ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Kurum yetkilileri ile gerçekleştirdiğimiz birebir görüşmelerle, kurum ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyip, bu ihtiyaçlar dahilinde kuruma özel eğitim programları hazırlayan ve uygulayan uzman Seiba kadrosu ile tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Kurumlara Hikaye Anlatıcılığı Performansları

Masallar, meseller ve mitler insan doğasının en ortak duygularına temas eden sözlü gelenek ürünleridir. Bu ürünler, toplumun her kesiminden insanı bir potada buluşturur ve ortak duygulanımlar yaşamalarını sağlar. Masalların, mitlerin ve hikayelerin dünyasında hep beraber düşünsel bir yolculuğa çıktığımız bu etkinlikte katılımcılar, dünyanın farklı kültürlerinden masalları profesyonel bir masal anlatıcısından dinleyerek, büyülü semboller, sihirli sözler ve esrarengiz kahramanlarla karşılaşarak, hep birlikte halden hale, duygudan duyguya geçer ve hayatın nabzını tutarlar.

Kurum yetkilileri ile gerçekleştirdiğimiz birebir görüşmelerle, kurum ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyip, bu ihtiyaçlar dahilinde kuruma özel anlatı programları hazırlayan ve uygulayan uzman Seiba kadrosu ile tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz..